אבל אני עצרתי!

איך מצלמה קטנה יכולה להציל מצרה גדולה. מי שלא חווה את זה בעצמו, ראה את זה ברשתות החברתיות: נהג נוסע לתומו בצומת, עוצר בעצור, מתחיל נסוע והופ... אורות כחולים וקריאה בכריזה לעצור בצד.

דציבל פלוס

מצלמות  דרך ברכב- למה צריך את זה,

ואיך למצוא חנות אביזרי רכב לקנייה, התקנה ושירות למצלמות

 

עולם אביזרי הרכב עובר שינויים וחידושים כל כך מהירים, שלעיתים לוקח לנו זמן להבין את חשיבות המוצר או האביזר החדש ותרומתו לנוחות הנהיגה, לשמירה על הרכב ולבטיחות. אחד הטרנדים שכבש בשנים האחרונות את עולם הרכב הוא מצלמות הדרך, שנראו בתחילה כמין שעשוע נחמד ומוזר שיובא מהמזרח הרחוק, ותוך מספר שנים כבש את שוק הרכב בארץ, הודות למספר מקרים בהם המצלמות חילצו את בעלי הרכב מהסתבכות בצרות או חשפו מפגעים שונים. בתוך זמן קצר מאוד השתפרה מאוד איכות המצלמות, מחירן ירד וניתן למצוא מבחר גדול של מצלמות לרכב בכל חנות אביזרי רכב מקצועית המתמחה בנושא. 

מדוע כדאי להתקין מצלמות דרך ברכב? 

הטרנד של מצלמות דרך המסריטות את כל מהלך הנסיעה נראה בתחילה מוזר מעט, אך תוך מספר שנים הבינו מרבית הנהגים בארץ את חשיבות המצלמה ועד כמה היא יכולה לסייע במקרים בעייתיים. המצלמות הקטנות מצלמות ושומרות את מהלך הנסיעה (לפרקי זמן מוגבלים) על כרטיס זיכרון פנימי, ואין ספור נהגים כבר הסתייעו במצלמות אלה על מנת להוכיח את חפותם במקרים בהם נעצרו על ידי המשטרה, לעיתים בתואנות לא מוצדקות, ויצאו זכאים בבית המשפט.
במקרים אחרים שימשה מצלמת הדרך להבהרת מעורבותו של הנהג בתאונת דרכים, בעיקר מול חברות הביטוח, או להנצחת אירועים שונים בנסיעה ובכביש כמו מצבים של כמעט תאונה והתנהגות פרועה של נהגים אחרים (שבחלק מהמקרים שמשה את המשטרה להעמדתם לדין).

מצלמות אבטחה לרכב- תוספת ביטחון קטנה וחשובה

התקנת מצלמת אבטחה לרכב, ובעיקר מצלמה סמויה דורשת מקצועיות והתמחות מיוחדת. כמו מצלמות אבטחה לבית, מדובר במצלמות הפועלות גם כאשר הרכב כבוי, מצלמות כל מי שניגש לרכב ומתעדות כל מקרה פריצה, גניבה או וונדליזם. המצלמות פועלות בכמה שיטות וטכנולוגיות עם מגוון אפשרויות חיבור לאמצעי התראה וצפייה, כולל אפשרות למצלמות אינפרא- אדום המצלמות גם בתנאי חשיכה. 

אל תוותרו על מצלמה איכותית- חפשו חנות אביזרי רכב מקצועית ואמינה

אם אתם מחפשים חנות אביזרי רכב המתמחה בהתקנת כל סוגי המצלמות לרכב באזור הצפון, מומלץ לכם להגיע  למרכז הרכב הגדול דציבל פלוס, המוכר מזה שנים לתושבי בית שאן ועמק המעיינות- במקום ניתן למצוא שפע של מצלמות מקצועיות ומתקדמות לרכב מכל הסוגים ובמחירים נוחים, כולל ייעוץ, התקנה ושירות.

קולקציית הגלאים ומצלמות הדרך שלנו

בחרו את המצלמה שתשמור עליכם בזמן הנהיגה!
סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים