ציפויי הגנה ננומטרי

האם זה עובד? כמה זה עולה? ומה זה ננומטרי?

דציבל פלוס

ציפויי הגנה ננו קרמיים – מעטפת הגנה יוקרתית ומושלמת לרכבך

 

בואו נודה על האמת- הסיבה המרכזית שבגללה מרבית הנהגים רוצים חלונות כהים במכוניתם הוא המראה המדליק, היוקרתי והאופנתי שחלונות אלה מעניקים לרכב. אך מעבר למראה החיצוני המשודרג שגם תורם לעליית ערך המכונית, לציפויי חלונות כהים לרכב עוד יתרונות רבים נוספים, כמו שמירה על החלונות מפני שריטות והפחתת הקרינה והחום בתוך הרכב. לא רבים יודעים, אך מעבר לציפוי הכהה לחלונות הרכב ניתן ואף מומלץ להתקין ציפויי הגנה לרכב כולו-  מדובר בחומרים חדשניים המחליפים את השטיפות וטיפולי הווקס התכופים שהיינו עושים לרכבים בעבר.

ציפויי הגנה ננו קרמיים- איך זה שומר על הרכב?

מיטב החברות הקשורות לתעשיית הרכב הוציאו בשנים האחרונות מוצרים חדשים להגנה על כלי הרכב- מדובר בשכבת חומר דקה, שקופה ומבריקה, הנותנת לצבע הרכב גוון מטאלי מבריק, חדיש ונקי. מדובר בחומרים ננו קרמיים (מבוססים על חלקיקים זעירים בעלי חוזק ועמידות מדהימים), המגנים על צבע הרכב ושומרים עליו כחדש לאורך זמן. ציפויי הגנה לרכב ולחלונות מביאים עמם יתרונות רבים נוספים: 

  • הפחתה ניכרת של קרינת השמש (בעיקר קרינת UV  מזיקה) ושמירה על הצבע כחדש לאורך שנים.
  • דחיית הצטברות של לכלוך ואבק כך שאין צורך לשטוף את הרכב לעיתים קרובות
  • הגנה על הצבע מפני שריטות ופגיעות קלות
  • הגנה על חלונות הרכב ועל הצטברות מים וגשם על השמשות 

היכן מומלץ להתקין ציפוי הגנה כזה?

כמו כל פיתוח חדשני, ציפוי הגנה ננו קרמי עולה יותר מהתקנת ציפויי ההגנה הישנים לחלונות ולרכב, אך הוא מבטיח לכם מראה יוקרתי, חדיש ואטרקטיבי שישמר לאורך זמן תוך הוצאות אחזקה וטיפול נמוכות לאחר הטיפול הראשוני.
חשוב לבצע את הטיפול במרכז אביזרי רכב וותיק ומקצועי היודע ומוסמך לעשות שימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר. קיימות מספר חברות עולמיות המובילות בתחום, למשל חברת לומאר מארה"ב- הקפידו לבקש ציפויי הגנה מתוצרת חברות אלה ואל תסתפקו בשמות זולים ולא מוכרים. בקשו לראות דוגמאות של עבודה על רכבים קודמים שבוצעו במקום, וכמובן הקפידו לקבל אחריות על ביצוע העבודה.

רוצים גם?!

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים
Llumar
סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים